Pembemavi Tüp Bebek Merkezi ve Kadın Doğum – Nilüfer Bursa

Bursa Özel Tüp Bebek ve Kadın Doğum merkezlerinden olan Pembemavi Tüm Bebek ve Kadın Doğum merkezi Nilüfer ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. Sene 1998 ‘de 5 kadın doğum uzmanı doktorun biraraya gelerek kurmuş oldukları Bursa tüp bebek merkezlerinden Özel Pembemavi hastanesi günümüzde de daha da genişlemiş ekibi, hasta memnuniyeti öncelikli prensipleri ve güler yüzlü personeli ile kadın doğum ve tüp bebek tedavilerinde 7 gün 24 saat hizmetlerine devam ediyor.  

Nilüfer Pembemavi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Merkezi Birimleri: Pembe mavi hastanesi kadın hastalıkları, gebelik ve doğum, kısırlık, ameliyathane, laboratuvar ve ultrason birimleri ve tüm bu birimlerin alt birimleri ile hizmetinizde.

Pembemavi Hastanesi Kadın Doğum ve Tüp Bebek Merkezi Doktorları: Bursa Fatih Sultan Mehmet FSM bulvarı tüp bebek merkezlerinden Özel Pembemavi Hastanesi doktorları 7 operatör ve 1 uzman doktordan oluşuyor. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanları Op. Dr. Feride Selim Avdıcı, Op. Dr. Nevin Özsaraç, Op. Dr. Lale Erbil, Op. Dr. Nilgün Karayılanoğlu, Op. Dr. İsmail Küçükerdoğan, Op. Dr. Nedret Kolsal, Op. Dr. Necdet Kırker ve Çocuk Sağlığı ve hastalıkları uzmanı Dr. Dilek Arı Pembemavi hastanesi doktorlarından.pembemavi-fsm-tup-bebek-merkezi

Özel Bursa Pembemavi Hastanesi Randevu Alma: Nilüfer özel tüp bebel merkezlerinden Pembemavi Kadın Doğum Hastanesine 0224 444 0 714 numaralı telefondan randevu talebinde bulunabileceğiniz gibi, internet üzerinden online randevu alma işlemlerinizi de pembemavi.com.tr adresindeki e-randevu bağlantısından gerçekleştirebilirsiniz.

Pembemavi Tüp Bebek ve Kadın Doğum Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir: Pembe mavi hastanesi nerede sorusunun cevaı olarak Bursa Nilüfer ilçesi ünlü FSM bulvarında yer almaktadır. Hastaneye nasıl gidilir sorusuna cevap olarak da Pembemavi ulaşım, yol ve kroki bilgisi için pembemavi.com.tr/iletisim.html adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Bursa FSM tüp bebek merkezi Pembemavi hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak, kadın doğum ve çocuk sağlığı, tüp bebek uygulamaları hakkında bilgi edinmek ve randevu talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pembemavi Tüp Bebek Merkezi ve Kadın Doğum İletişim Bilgileri
Adres: Fatih Sultan Mehmet (FSM) bulvarı No: 177 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 444 0 714
Faks: 0224 242 42 50
E-Mail: bilgi@pembemavi.com.tr
Web Site: pembemavi.com.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri