PEDMER – Çocuk Hastalıkları Çocuk Sağlığı Dal Merkezi

Çocuğunuz Uzman Ellerde misyonu ile 2005 yılında hizmet vermeye başlayan PEDMER Çocuk Sağlığı Dal Merkezi Bursa merkez ilçelerinden Nilüferde Ataevlerde kurulmuştur. Etik değerler çerçevesinde yüzde yüz hasta memnuniyeti odaklı ve Her Zaman Daha İyiye vizyonu ile Nilüferde hizmetlerine devam eden PEDMER çocuk hastalıkları merkezi sağlıklı çocuk takibi, aşı ve aşı takibi ve tüm çocuk hastalıkları belirtileri ve tedavilerinde alanında iyi yetişmiş, tecrübeli 5 doktoru ile çalışmaktadır. 

Bursa PEDMER Çocuk Sağlığı ve Dal Merkezi Doktorları: PEDMER bünyesinde Uzman Doktor Sinan Gültekin, Doktor Timur Tanyer, Dr. Yılmaz Batur, Dr. Celal Müdüroğlu, Dr. H. Zafer Çapar görev yapmaktadır.

PEDMER – Çocuk Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Dal Merkezi Randevu: PEDMERE randevu almak için pedmer.com/iletisim.php sayfasındaki iletişim formunu doldurmanız veya telefonla randevu için 0224 441 17 17 no’lu telefonu arayarak randevu talebinde bulunmanız yeterlidir.

PEDMER Çocuk Hastanesi Dal Merkezi Nasıl Gidilir: BuPEDMER Çocuk Sağlığı Merkezirsa Nilüfer İlçesinde Ataevler mahallesi Ali Rıza Bey Caddesi No:31 de bulunan PEDMER Ataevler pazaryerinin hemen karşısındadır. PEDMER çocuk sağlığı dal merkezine ulaşım için daha detaylı bilgi almak isterseniz pedmer.com/iletisim.php sayfasındaki haritayı inceleyebilirsiniz.

PEDMER Çocuk Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Ataevler mahallesi Ali Rıza Bey Caddesi No:31 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0224 441 17 17
Faks: 0224 441 17 14
E-Mail: info@pedmer.com
Web Site: pedmer.com

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri