Özel Konur Hastanesi Cerrahi Tıp Merkezi – Osmangazi

Bursa’nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüsüne kavuşmuştur.

Bursa Konur Özel Hastanesi Birimleri: Özel konur cerrahi tıp merkezinde bir hastanede bulunması gereken hemen hemen tüm birimler ve bölümler bulunmakla birlikte daha detaylı bilgi almak için konur.com.tr adresindeki bölümlerimiz bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. 

Osmangazi Özel Konur Hastanesi Doktorları: Zübeyde hanım caddesinde bulunan Özel Konur Hastanesi hekim kadrosunda 11 uzman doktor, 13 operatör doktor, 5 doktor bulunmaktadır. Konur hastanesi doktoları hakkında daha detaylı bilgi almak, doktor çalışma saatleri ve günleri hakkında bilgilendirici içerikler için konur.com.tr hastane resmi web sayfasındaki hekimlerimiz bağlantısını inceleyebilirsiniz.
bursa-konur-tip-merkezi
Özel Bursa Konur Hastanesi Ranevu Alma: Hastaneye randevu almak için telefon ile randevu yöntemi kullanılmaktadır. Özel konur hastanesinin alo konur 0224 444 0 512 numaralı telefonunu arayarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Konur Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Konur Tıp ve cerrahi merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunmaktadır. Nasıl gidilir sorusuna cevap olarak Zübeyde hanım caddesinden geçen tüm dolmuşlar ve özel halk otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Konur hastanesine detaylı ulaşım ve harita bilgisi için konur.com.tr/index.php/iletisim.html bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Hastane hakkında doktor çalışma günleri listesi, hasta ziyaret saatleri, konur hastanesi check up birimi vb., randevu alma, anlaşmalı devlet kurumları, anlaşmalı özel sigorta şirketleri gibi konularda detaylar için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca hastane SGK anlaşmalı olup SSK, bağkur ve emekli sandığı hizmetlerini de vermektedir.

Özel Konur Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Zübeyde hanım cad. No:12/1 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 444 0 512 – 0224 233 9 340
E-Mail: konurdanisma@konur.com.tr
Web Site: konur.com.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri