Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi – Çekirge

Bursa Kalp Hastanelerinden birisi olan Kalp ve Aritmi Hastanesi Bursa Merkez Osmangazi ilçesi sınırları içerisinde ve Çekirge semtinde bulunmaktadır. Hastane Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi adı ile konusunda uzman personeli, eğitimli çalışanları ve önce sağlık prensibi ile güler yüzlü hizmeti ile kalp ve damar hastalıkları alanında, acil ambulans ve özel check up hizmetlerini sürdürmektedir.  

Çekirge Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Birimleri: Bursa Kalp Hastanelerinden Kalp ve Aritmi hastanesi çekirgede Kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji ünitesi, radyoloji ve laboratuvar birimleri ile hizmet vermektedir.

Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Doktorları: Çekrige Kalp ve Aritmi hastanesi doktorları Kardiyoloji Ünitesinde 9 uzman doktor, kalp ve damar cerrahisinde 1 Prof. , 3 Operatör Doktor, radyoloji bölümünde 1 Uzman Dr., anestesi de 1 uzman doktor ve laboratuvar biriminde 1 doktor, toplamda 20 Doktor ile hizmet vermektedir.

Kalp ve Aritmi Hastanesi Çekirge

Bursa Çekirge Kalp Aritmi Hastanesi Randevu: Kalp aritmi hastanesi randevu almak için cekirgekalp.com internet adresindeki online işlemler menüsünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletşim numaralarından arayarak telefonla randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalp Aritmi Hastanesi Çekirge Nasıl Gidilir: Kalp aritmi hastanesi Çekirgede kükürtlü mahallesinde Zübeyde hanım caddesinde bulunmaktadır. Bursa Çekirge Kalp Aritmi Hastanesine yol tarifi almak için cekirgekalp.com/index.php/menu/İletişim sayfasındaki haritayı inceleyebilirsiniz.

Kalp ve Aritmi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kükürtlü mahallesi Zübeyde hanım caddesi Konca Sokak No:2 Çekirge – Osmangazi/BURSA
Telefon: 0224 275 75 00
Faks: 0224 275 75 18
Web Site: cekirgekalp.com

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri