Mamer Hastanesi – Bursa Mamer Cerrahi Merkezi

Bursa Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı mahallesinde hizmet veren Mamer Cerrahi merkezi, Bursa merkezdeki özel hastaneler statüsünde bulunan sağlık kurumlarındandır. Özellikle meme hastalıkları ve meme kanseri gibi sağlık sorunlarında çözümler sunan Bursa Mamer Hastanesi esentepe kavşağında Hamitler metro istasyonunun yakınında bulunmaktadır.

Mamer Cerrahi Merkezi Birimleri: Osmangazi Mamer Cerrahi merkezinde birçok kanser türünün teşhis ve tedavisinin yanı sıra, radyoloji, biyopsi, endoskopi, patoloji, anestezi ve ameliyat birimleri bulunmaktadır. 

Bursa Özel Mamer Hastanesi Doktorları: Hastanede Onkoloji uzmanı Ömer Aksaz, genel cerrahi uzmanı Turay Yazıcı, Tayanc Öncel ve Levent Tatlıkazan, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Sabri Kartal hekim olarak görev yapmaktadır. Doktor detaylarına ve mamer hastanesi doktor çalışma çizelgelerine  mamer.com.tr hastane resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi Randevu Alma: Bursa özel hastanelerinden Hamitler Mamer Cerrahi merkezine telefon ile bursa-mamer-cerrahi-merkezirandevu almak için 0224 241 65 65 numarasını arayabilir veya da internetten online olarak randevu almak için mamer.com.tr deki randevu bağlantısına girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir: Osmangazi Mamer Cerrahi merkezi nerede sorusunun cevabı oldukça nettir. Hastane hamitler metro istasyonu ile Esentepe kavşağı arasında bulunmaktadır. O bölge bağlarbaşı mahallesi olarak bilinir. Peki hastaneye nasıl gidilir, ulaşım nasıldır sorusunun cevabını verecek olursak da, Heykelden 14 N otobüsü, Devlet hastanesinden 41 C belediye otobüsleri, organize sanayii metrosu ile ise hamitler-fethiye durağında inilerek ulaşılabilir. Daha detaylı bilgi ve ulaşım krokisi için mamer resmi web sayfasındaki iletişim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim numaraları vasıtası ile mamer hastanesine randevu alabilir, doktor çalışma gün ve saatlerini, hastane hasta ziyaret saatlerini öğrenebilirsiniz. Hastane ile ilgili merak ettiğiniz diğer detaylara web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bağlarbaşı mah. Harran Sk. No:36 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 241 65 65
Faks: 0224 241 63 63
Web Site: mamer.com.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri