Bursa Özel Medicabil Hastanesi – Nilüfer

Bursa Nilüfer ilçesi özel hastanelerinden olan Medicabil Hastanesi 2011 yılında sağlık denince akla gelen bir çok birimi ile kaliteyi uygun maliyetlerle birleştirerek hizmetlerine başlamıştır. Bursa – Mudanya yolu üzerinde fethiye mahallesinde bulunan Özel Medicabil hastanesi ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bursa Özel Medicabil Hastanesi Birimleri: Birçok ünitesi ve poliklinikleri ile hizmetlerini sürdüren Fethiye Medikabil Hastanesi birimleri hakkında detaylı bilgileri medicabil.com/hizmet-alanlarimiz/ adrresinden alabilirsiniz.  

Bursa Medicabil Hastanesi Doktorları: Bünyesinde alanında uzman ve konusunda iyi yetişmiş birçok doktor bulunduran Nilüfer özel hastanelerinden Medikabil Hastanesi doktorları hakkında daha detaylı bilgi almak için medicabil.com/hekimlerimiz/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Medicabil Bursa Hastanesi Randevu Alma: Bursada özel hastane statüsünde hizmet veren Medicabil hastanesine randevu alma işlemlerinizi 444 8 112 telefon numarasından yapabileceğiniz gibi, medicabil.com adresindeki onlinmedicabil-bursa-hastanesi-fethiyee işlemler menüsünden Medikabil hastanesine internet üzerinden online olarak da randevu alabilirsiniz.

Medikabil Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Bursa Medicabil hastanesi nerede sorusunun cevabı olarak Nilüfer ilçesinde Mudanya yolu Fethiye mahallesinde bulunmaktadır. Metro veya şehir içi halk otobüsleri ile hastaneye ulaşım oldukça kolaydır. Nilüfer Medicabil hastanesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ve ayrıntılı yol bilgisi almak için medicabil.com/iletisim/ adresindeki haritayı inceleyebilirsiniz.

Hastane web sitesi üzerinden online randevu, tahlil sonuçları işlemlerinizi gerçekleştirebilir, medikabil doktorları, hasta ziyaret saatleri, hastane birimleri hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Aşağıdada hastane ile ilgili kullanabileceğiniz iletişim bilgileri yer almaktadır.

Özel Medicabil Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Mudanya yolu fethiye mahallesi küre sokak no:1 Nilüfer/BURSA
Telefon: 444 8 112
E-Mail: info@medicabil.com
Web Site: medicabil.com

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri