Bursa Özel Jimer Hastanesi – Nilüfer

Özel Jimer Hastanesi Bursa Nilüfer ilçesinde birçok sağlıkbirimi ve uzman doktorları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Odunluk Mahallesinde bulunan Jimer Özel Hastanesinde kadın doğum ünitesi, kısırlık ve tüp bebek tedavileri, estetik ameliyatlar, lazer epilasyon uygulamaları gibi uygulamalar da gerçekleştirilmektedir, Jimer bünyesinde bulunan tüm birimler ve kliniklerin ilgili doktorları aşağıdaki gibidir;  

Özel Jimer Hastanesi Birimleri ve Jimer Hastanesi Doktorları: Jimer Kadın Hastalıkları ve doğum kliniğinde Doğum Uzmanları Aylin Akşan, Cenk Aşkali, Nuray Sözeri Altıner, Doğum Uzmanı Recep Doğanlar, Kadın hastalıkları ve Tüp Bebek uzmanı doktor Suat Hazer, Jimer Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniğinde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanları Doktor Arif Canan, Ayfer Güleç, Nuri Koloğlu, Muzaffer Ocak,  Jimer Estetik ve Plastik Cerrahi kliniğinde estetik ve plastik cerrahi uzmanı doktor Ali Tufan Soydan, İç hastalıkları (Dahiliye) kliniğinde Dahiliye uzmanı doktor Derviş Alp Gazitepe, Fizik Tedavi kliniğinde Fizik tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı Serap Latif Raif, Jimer KBB polikliniğinde Kulak burun boğaz uzmanı doktor Murat Belgi, Üroloji uzmanı  Serkan Seyhan, Radyoloji uzmanı Tuğba Özyaman, Jimer Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde diş hekimleri Doktor Tolga Ağca, Duha Sertkaya, Diyetisyen Sabiha Ataç Aozel-jimer-hastanesi-neredesan, Psikolojik Danışman Ayşe Gavas Aslan, anestezi ve reanimasyonda Uzmanlar Tamer Demircioğlu ve Fırat Başı görev yapmaktadır. Özel Jimer Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi uzmanı Doktor Cengiz Aşçı dır.

Bursa Jimer Hastanesi Randevu: Nilüfer özel jimer hastanesine randevu taleplerinizi iletmek için 0224 470 22 22 veya 444 45 67 numaralı telefonlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğiniz sorular için örneğin: jimer hastanesi muayene fiyatları, jimer tüp bebek fiyatları, jimer doğum ücretleri vb. aynı numaralardan ön bilgi alabilirsiniz.

Bursa Jimer Hastanesine Nerede – Nasıl Gidilir: Jimer hastanesi Bursa merkez Nilüfer ilçesi Odunluk mahallesinde Mihraplı caddesi numara 6 da hizmet vermektedir. Jimer hastanesine ulaşım ve yol bilgisi almak için jimer.com.tr/iletisim.html adresindeki haritayı inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Özel Jimer Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Odunluk mahallesi mihraplı caddesi No:6 Nilüfer/BURSA
Telefon: 444 45 67 – 0224 470 22 22
Email: bilgi@jimer.com.tr
Web Site: jimer.com.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri