Bursa Özel Hayat Hastanesi – Osmangazi

Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde özel hastane statüsünde hizmetlerini sürdüren Özel Hayat Hastanesi 1978 yılında Hayat polikliniği olarak kurulmuş 1981 yılından itibarende hastane statüsüne yükselerek Bursa şehir merkezinde tecrübeli ve uzman kadrosu, son teknoloji cihazları ile sağlık konusundaki himzetlerini sürdürmeye devam etmektedir.  

Bursa Özel Hayat Hastanesi Birimleri: Hastane acil servisinden yoğun bakımına kadar birçok birimi ile poliklinik ve cerrahi hizmetler vermektedir. Hastane resmi web sayfası olan ozel hayat hastanesi com tr adresini ziyaret ederek hayat hastanesi birimleri ve poliklinikleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bursa Özel Hayat Hastanesi Doktorları: Dr. Ahmet Özkul’un yöneticiliğini yaptığı hastanede birçok uzman ve operatör hekim yer görev yaparken, psikolog ve diyetisyen de bulunmaktadır. Hayat hastanesi Bursa doktorları hakkında daha detaylı bilgi almak için ozelhayathastanesi.com.tr sayfasındaki hekimlerimiz bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.hayat-hastanesi-bursa-merkez

Özel Hayat Hastanesi Rendevu Alma: Hastane randevu telefon numarası 444 23 64 ‘tür. Bu numarayı arayarak hastaneye randevu alma talebinizi iletebilir işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Ayrıca hayat hastanesine internet üzerinden online olarak da randevu alabilirsiniz. Bunun için ozelhayathastanesi.com.t adresi sağ üst kısmındaki E-HAYAT online randevu bağlanrısına tıklayarak açılacak olan sayfadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Hayat Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Bursa özel hastanelerinden hayat hastanesi nerede sorsunun cevabı olarak İnönü caddesinde bulunmaktadır diyebiliriz. Hastaneye nasıl gidilir diye soracak olursak Bursa heykele giden tüm otobüs, dolmuş ve taksiler Hayat hastanesine oldukça yakın geçmektedirler bu araçlar ile ulaşım sağlanabilir. Ayrıca bursaray metrosundan demirtaşpaşa durağında inilirse hastane çok yakın bir mesafede olacaktır. Özel hayat hastanesine daha detaylı ulaşım, harita ve yol bilgisi için ozelhayathastanesi.com.tr adresindeki iletişim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Bursa şehir merkezi özel hastanelerinden Hayat hastanesi hakkında daha detaylı bilgiler, hasta ziyaretçi kabul saatleri, doktor çalışma günleri ve çalışma saatleri listesi, randevu talebi, doktora soru sorma vb. merak ettiğiniz birçok detay hakkında aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak hastaneye ulaşabilirsiniz.

Özel Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: İnönü caddesi No:51 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 225 08 50 – 444 23 64
Web Site: ozelhayathastanesi.com.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri