Bursa Özel Bahar Hastanesi – Osmangazi

Bursa Bahar Hastanesi Merkez Osmangazi ilçesinde, Kıbrıs şehitleri caddesinde, Bursaray osmangazi metro istasyonunun hemen yanında (Kent meydanı da diyebiliriz) 12bin metrekarelik alanı ile 6 katlı binasında 98 senesinden bu yana özel sağlık kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir.  

Sürekli büyüme ve gelişme, en iyi hizmet, en teknolojik ekipmanlarla teşhis ve tanı, güvenilir ve yüksek kaliteli sağlık hizmeti vermek misyonu ile hizmetlerine devam eden Özel Bahar Hastanesi Bahar Göz Hastanesi, Bahar Ağız sağlığı ve Diş hastanesi (farklı bir binada ve adreste hizmet vermektedir), Bahar Kalp hastanesi olarak da hizmet vermektedir.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Bölümleri: Bursadaki özel hastaneler arasında saygın bir yeri bulunan ve cerrahi birimleri, dahili birimleri, yoğun bakım ve acil servis birimleri ile bünyesinde hemen hemen bütün poliklinikleri bulunduran Osmangazi Bahar Hastanesi yine birçok biriminde SSK ve Bağkur anlaşmalı olarak tedavi sunmaktadır. Bahar hastanesi bölümleri hakkında detaylar için hastanenin resmi sayfası baharhastanesi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.ozel-bahar-hastanesi-bursa

Bursa Özel Bahar Hastanesi Doktorları: Bursa kent meydanı hastanelerinden Bahar hastanesi geniş kadro ve bünyesinde birçok uzman, operatör doktora sahiptir. Bahar Hastanesi doktorları nı incelemek için baharhastanesi.com.tr/medikal-kadro adresini ziyaret edebilir, doktorlar ve görevleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Randevu Alma: Bursa özel hastanelerinden Osmangazi Bahar Hastanesi için randevu alma işlemlerinizi hastanenin resmi web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bahar Hastanesi online randevu adresi baharhastanesi.com.tr/e-randevu ‘dur. Açılan Bahar Hastanesi e-randevu sayfasında T.C. kimlik numaranız ve doğum yılınızı girerek devam ediniz.

Bursa Bahar Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Bursa bahar hastanesi konumu gereği oldukça kolay bir yerde olduğundan hastaneye ulaşım da çok kolaydır. Bursaray metrosundan Osmangazi istasyonunda inerek istasyon dışına adımınızı atar atmaz hastaneyi göreceksiniz. Metro kullanmıyorsanız aracınızla Bursa Kent Meydanına gelmeniz yeterlidir. Kent Meydanında yine hastane karşıdan görülebilmektedir. Bahar hastanesi nasıl gidilir ve ulaşım bilgileri için baharhastanesi.com.tr/iletisim adresindeki krokiyi inceleyebilirsiniz.

Hastane hakkında daha detaylı bilgi, internetten randevu ve çağrı merkezli randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bahar hastanesi ağız ve diş sağlığı polikliniği adres bilgilerini de aşağıda bulabilirsiniz.

Özel Bahar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi no:179 Osmangazi/BURSA (Kent Meydanı osmangazi metro istasyonu yanı)
Telefon: 444 44 64
Faks: 0224 272 26 26
E-mail: info@baharhastanesi.com.tr
Web Site: baharhastanesi.com.tr

Özel Bahar Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Çırpan mahallesi bahçe sokak no:39 – Bursa  (Milli eğitim müdürlüğü yanında)
Telefon: 0224 272 00 72

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri