Bursa Özel Anadolu Hastanesi – Nilüfer İlçesi Hastaneleri

Özel Bursa Anadolu Hastanesi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet veren, hasta memnuniyeti, güler yüzlü ilişkiler, saygınlık ve güveni temel prensip edinerek hizmetlerini sürdürmektedir. Bursa Nilüfer ilçesinde İzmir Yolu üzerindeki Bursa Özel hastanelerinden olan Anadolu Hastanesi  misyonunu hasta haklarına, hasta ailesi haklarına azami duyarlılık olarak belirlemiş.  

Özel Bursa Anadolu Hastanesi Birimleri: Bursa Nilüfer Özel Hastanelerinden Anadolu Hastanesi bünyesinde bulunan poliklinikler ve birimler şu şekildedir, kardiyoloji birimi, kulak burun boğaz, kalp ve damar cerrahisi, ortopedi ve travmatoloji, kadın hastalıkları ve doğum polikliniği,  iç hastalıkları, genel cerrahi, nöroloji, göz birimi, çocuk hastalıkları birimi, ağız ve diş sağlığı, cildiye, anestezi, radyoloji, biyokimya lab. ve acil servis poliklinikleridir.

Nilüfer Anadolu Hastanesi Doktorları: Anadolu hastanesi başhekimi Yrd. doç. Doktor Taner Kaya dır. Anadolu hastanesi doktorları, poliklinik doktorları veya doktor çalışma gün ve saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Bursaanadoluhastanesi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Anadolu Hastanesi Randevu Alma: Bursa Nilüfer Anadolu hastanesi özel hastaneler statüsünde bursa-anadolu-hastanesi-nilüferolduğundan randevu almak için hastane telefonu ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hastanenin kendi resmi web sitesinden de online randevu alabilirsiniz. Anadolu hastanesine telefonla randevu almak için 0224 451 09 09 numarasını arayabilir, internet üzerinden online olarak randevu almak için ise bursaanadoluhastanesi.com adresindeki online randevu bağlantısına tıklayar işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Bursa Anadolu Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Anadolu hastanesi Bursa Nilüfer ilçesinde İzmir yolu üzerinde 105 numarada bulunmaktadır. İzmire gidiş güzergahında zaten hastaneyi göreceksiniz. Ancak daha detaylı anadolu hastanesine nasıl gidilir ve yol bilgisi almak için google da hastaneyi aratıp çıkan google maps haritasını inceleybilirsiniz.

Anadolu hastanesi ziyaret saatleri öğle 13 – 15 akşam ise 19 – 21 saatleri arasındadır. Bu saatler arasında ziyaretçiler hastalarını ziyaret edebilirler. Bunun yanı sıra yoğun bakım ünitesinde bulunan hastalar için ziyaret saatleri sabah 10-11 akşam 19-20 saatleridir. Hastaneye 12 yaşından küçük çocukların sağlıkları açısından ziyaretçi olarak getirilmemeleri tavsiye edilir. Bursa Nilüfer Özel Anadolu hastanesi, hastane poliklinikleri ve doktorları hakkında daha detaylı bilgi almak, randevu ve bilgi edinme talebinde bulunmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: İzmir yolu numara:105 Nilüfer/BURSA
Telefon: 0224 451 09 09
Faks: 0224 451 53 00
E-Mail: info@bursaanadoluhastanesi.com
Web Site: bursaanadoluhastanesi.com

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri