Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi – Mustafakemalpaşa İlçesi Bursa

1957 senesinde sağlık merkezi olarak kurulan hastane günümüzde Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Sağlık Bakanlığı Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi adı ile hizmet vermektedir. Mustafakemalpaşa ilçesinin hasta yükünü karşılayan en büyük hastanelerinden olan Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi günümüzde A, B, C ve D gibi 4 adet blokla ilçe halkının hizmetindedir.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Birimleri: Hastane genelde idari birimler, poliklinikler ve servislerden oluşmaktadır. Mustafa Kemal Paşa devlet hastanesi birimleri, poliklinikler ve idari birimler hakkında detaylı bilgileri mustafakemalpasadh.com adresinden alabilirsiniz.  

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Doktorları:Hastane başhekimi Operatör Doktor Erol Bağcivan’dır, Mustafakemalpaşa devlet hastanesinde görev yapan diğer doktorlar, doktor bilgileri, Kemalpaşa devlet hastanesi doktorları çalışma saatleri vb. konular hakkında detaylı bilgiyi nustafakemalpasadh.com adresinden alabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Randevu Alma: Sağlık bakanlığı bünyesinde bulunan Kemalpaşa devlet hastanesine 182 hastane randevu telefonundan veya sağlık bakanlığı devlet hastaneleri online randevu sistemi olan hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi  Nerede – Nasıl Gidilir: Hastanenin nerede olduğu sorubursa-mustafa-kemal-pasa-devlet-hastanesisunun cevabı olarak Kemalpaşa devlet hastanesi Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesi sınırları içerisinde Çırpan mahallesinde hizmet vermektedir. Hastaneye nasıl gidilir, ulaşım ve yol bilgisi için ise  mustafakemalpasadh.com adresindeki iletişim bağlantısına girerek harita ve krokiyi inceleyip bilgi alabilirsiniz.

En güzel ziyaret kısa olandır diyen Mustafakemalpaşa devlet hastanesinde ziyaret saatleri haftanın hergünü öğle 12:30 – 13:3 akşam ise 19:00 – 20:00 saatleri aralığındadır. Mustafakemalpaşa ilçesindeki devlet hastanelerinden Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Çırpan mahallesi sağlık sokak Mustafakemalpaşa / Bursa
Telefon: 0224 613 18 60 (Hastane) – 0224 613 12 33 (Başhekimlik)
Faks: 0224 613 18 63
E-mail: mkpdevlethastanesi@hotmail.com
Web Site: mustafakemalpasadh.com

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri