Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi – Yıldırım

Bursa Yıldırım ilçesinde devlet hastanesi statüsünde hizmet veren kurum T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı ile hizmetlerini sürdürmektedir. 24750 metrekarelik yerleşim alanına sahip hastane binasın Bursadaki devlet hastaneleri arasında en modern binalardan biri olmakla birlikte, hastanede en modern ve en teknolojik tıbbi cihazlar kullanılması ile dikkat çekmektedir.  

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Birimleri: Hastane bünyesinde 45 adet poliklinik, 7 gün 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti, 10 ameliyathane, 6 doğumhane (kadın doğum ünitesi), 1 yeni doğan bebek ünitesi, 3 yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Daha birçok birimi ile hizmet veren eğitim ve araştırma hastanesi birimleri ve bölümleri hakkında detaylı bilgiler edinmek için sevketyilmaz.gov.tr internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

Şevket Yılmaz Hastanesi Doktorları: Bünyesinde 3 profösör, 8 doçent, 4 operatör ve bir adet uzman doktor görev yapan hastanede birçok baş asistan ve asistan hekimlerde hizmet vermektedir.  Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi başhekimliğini ise Profösör Dr. Mehmet Karadağ yürütmektedir. Bursa Şevket Yılmaz doktorları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hastane resmi web sayfasın olan sevketyilmaz.gov.tr adresinden araştırma yapabilirsiniz.
sevket-yilmaz-yildirim-devlet-hastanesi
Şevket Yılmaz Hastanesi Randevu Alma: Bursa Yıldırım devlet hastanelerinden olan Şevket yılmaz eğitim ve araştırma hastanesine randevu almak için 182 devlet hastaneleri randevu telefonunu arayarak alabilir veya da hastanerandevu.gov.tr adresinden devlet hastaneleri online randevu sistemini kullanarak internetten randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Şevket yılmaz hastanesi nerede sorusunun cevabı olarak Yıldırım ilçesinde, Bursa’dan Ankara istikametine giderken, yüksek ihtisas hastanesinden yaklaşık bir kilometre sonra sağa dönüşte ve polis okulunu geçtikten sonra 400 metre kadar yukarıdadır. Hastaneye nasıl gideriz diyecek olursak. Bursa metrosundan Arabayatağı istasyonunda indikten sonra minibüs veya taksi ile hayli yakındır. Ayrıca birçok özel halk otobüsü hastanenin önünden geçmektedir. Bursa eski garaj (santral garaj)’dan polis okulu minibüsleri ile ulaşmak mümkündür. Şevket Yılmaz hastanesine daha detaylı ulaşım ve yol bilgisi almak için sevketyilmaz.gov.tr adresindeki iletişim bağlantısından google haritasını inceleyebilirsiniz.

Bursa Yıldırım ilçesi devlet hastanesi olan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktor çalışma günleri ve saatleri listesi, ziyaretçi kabul saatleri, laboratuvar sonuç bilgisi alma, nöbetçi hekim ve personel listesi vb. konularda merak ettiğini detaylar için hastane resmi web sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak hastaneye ulaşıp bilgi talep edebilirsiniz.

Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Yıldırım / Bursa
Telefon: 0224 295 50 50
Faks: 0224 294 44 99 (Santral için) 0224 295 54 98 (Acil Servis için)
Web Site: sevketyilmaz.gov.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri