Bursa Profösör Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastanesi – Yıldırım

Bursa devlet hastanelerinden olan Profösör doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bursa Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi ismi ile 1994 yılından bu yana Bursa Yıldırım ilçesi sınırları içerisinde göğüs hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bursa Göğüs Hastanesi A ve B bloktan oluşan 2 yapısı ile Bursa’nın göğüs hastalıklarına hizmet vermenin yanı sıra, Güney marmara bölgesininde göğüs hastalıkları konusunda ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. Bursa Göğüs Hastaneleri dendiğinde akla gelen ilk hastanelerden olan Türkan Akyol Hastanesi Bursa’nın devlet hastanelerindendir.  

Profösör Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Bölümleri: Göğüs hastanesi göğüs hastalıkları polikliniklerinin yanında, acil servis, laboratuvar, Solunum fonksiyon testi (SFT), uyku kliniği, yoğun bakım, tomografi, ultrason, röntgen, bronkoskopi gibi üniteleri ile hizmet vermektedir.

Profösör Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Doktorları: Türkan Akyol hastanesi başhekimi Uzman Dr. İbrahim Ocak‘tır. Başhekim yardımcılığını ise Uzman Doktor Zekiye Yavuz yapmaktadır. Göğüs hastanesi Bünyesinde 19 Uzman doktor 1 pratisyen doktor bulundurmaktadır. Türkan Akyol hastanesi doktorları hakkında daha detaylı bilgi almak, göğüs hastanesi doktor poliklinikleri, hangi doktor hangi poliklinikte görev yapıyor gibi sorularınıza cevap bulmak için bgh.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.turkan-akyol-gogus-hastanesi-bursa

Profösör Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma: Devlet hastanesi olan Türkan Akyol Göğüs hastanesi için randevu alma işlemlerinizi Sağlık Bakanlığı randevu telefonu 182 den yapabilirsiniz. Ayrıca devlet hastaneleri internetten online randevu sistemi olan hastanerandevu.gov.tr adresini kullanarak  Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesine randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Profösör Doktor Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Türkan Akyol hastanesi nerede sorusuna cevap verecek olursa Bursa Yıldırım ilçesinde bulunan göğüs hastanesi A ve B blok olarak hizmet vermektedir. A blok ertuğrul gazi mahallesinde B blok ise siteler mahallesinde hizmet vermektedir. Göğüs hastanesine nasıl gidilir sorusunun cevabını ise bgh.gov.tr/Home/Contents?nt=990998809 adresindeki haritadan Türkan Akyol hastanesi için yol bilgisi ve krokiyi inceleyerek bulabilirsiniz.

Türkan Akyol Göğüs Hastanesi ziyaret saatleri hergün öğlen 13-14 akşam ise 19-20 saatleri arasındadır. Ayrıca hastanede 14 yaş altındaki bireylere hizmet verilmemektedir. Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Bursa Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: A blok: Ertuğrul gazi mahallesi ülkü sokak No:4 Yıldırım / BURSA
B blok: Siteler mahallesi selçukbey caddesi No:129 Yıldırım / BURSA
Telefon: 0224 368 34 5
E-Mail: gogus@bgh.gov.tr
Web Site: bgh.gov.tr

Bursa Hastanesi - Bursa hastaneleri iletişim ulaşım ve adres bilgileri © 2016
papaz büyüsü
Bursa Hastaneleri